Od kandydatów oczekujemy przygotowania nw. dokumentów aplikacyjnych:
Opracowane dokumenty prosimy przesłać do działu personalnego.
Podstawowym dokumentem, jakiego oczekujemy od kandydatów do pracy w BUJNOWICZ Konsorcjum jest Życiorys (CV). To zbiór faktów i danych. Zważywszy, że to zwykle pierwsza forma kontaktu z naszą firmą, warto za jego pomocą odpowiednio się zaprezentować.
Elementy dobrze napisanego życiorysu zawodowego:
Prosimy także o obowiązkowe dołączenie Listu Motywacyjnego (CL).
To niezbędny dokument, który ma charakter opisowy i narracyjny.
Powinien być zwięzły i konkretny, a także odpowiadać na pytania:
Życiorys (CV) oraz List Motywacyjny (CL) zawierają to, co Kandydat chce, abyśmy o nim wiedzieli. Formularz aplikacyjny (AF) pozwala nam zgromadzić dane rzeczywiście potrzebne do podjęcia decyzji o zatrudnieniu kandydata na konkretne stanowisko.
Dlatego uprzejmie prosimy o dołączanie do pisemnej oferty kandydata formularza aplikacyjnego (AF).
W formularzu są pytania otwarte i zamknięte dotyczące m.in.:
W BUJNOWICZ Konsorcjum funkcjonuje 4 etapowy proces rozmów kwalifikacyjnych:
Cel etapu: dokonanie wstępnej selekcji kandydatów nie spełniających wymaganych kryteriów na danym stanowisku lub w danej domenie działalności BUJNOWICZ Konsorcjum.
Działania: Po dokładnej analizie dokumentów aplikacyjnych, wybieramy osoby, które typujemy do wywiadu telefonicznego z Kandydatem. Wstępny wywiad telefoniczny przeprowadzany jest zwykle przez Dyrektora ds. personalnych. Ten wywiad może być także przeprowadzony za pomocą odpowiedniego programu komputerowego.
Pobierz: ...
Cel etapu: osobiste poznanie Kandydata i kwalifikacja.
Działania: Po dokładnej analizie dokumentów aplikacyjnych oraz wyników wywiadu telefonicznego wybieramy osoby, które zapraszamy do kolejnego etapu, czyli na rozmowę kwalifikacyjną z Dyrektorem ds. Personalnych. Podczas rozmowy możesz spodziewać się pytań dotyczących Twojego wykształcenia, doświadczenia, planów zawodowych i motywacji (aspiracji zawodowych). Po spotkaniu analizujemy i weryfikujemy wszystkie informacje podane przez Kandydata (m.in. sprawdzenie referencji).
Cel etapu: badanie kompetencji Kandydata – wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych.
Działania: Podczas drugiego spotkania badamy kompetencje Kandydata – wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne – niezbędne do pracy na danym stanowisku, odpowiadające naszym oczekiwaniom jakościowym. W zależności od stanowiska badanie kompetencji przyjmuje postać:
Drugie spotkanie prowadzi bezpośredni przełożony bądź kierownik projektu.
Cel etapu: badanie zgodności cech kandydata z profilem wymagań.
Działania: Do badania osobowości i charakteru Kandydata wykorzystujemy narzędzia:
Wyniki testów dają BUJNOWICZ Konsorcjum dokładniejszy obraz cech osoby zatrudnianej na dane stanowisko („Szukamy ludzi z pasją i charakterem”). W trzecim spotkaniu może uczestniczyć właściciel firmy BUJNOWICZ Konsorcjum.
Grupa BUJNOWICZ
PL 40-018 Katowice, ul. Sowińskiego 5A
PL 40-017 Katowice, ul. Graniczna 27
email: mail
Projekt i wykonanie: NetVISTOR.