Spotkanie wigilijne pracowników Grupy BUJNOWICZ

Spotkanie wigilijne pracowników Grupy BUJNOWICZ

We wtorek 22 grudnia 2015r. odbyło się świąteczne spotkanie personelu Grupy BUJNOWICZTM. Mniej formalna atmosfera spotkania pozwoliła na poznanie się od nieco innej strony, a co za tym idzie, zacieśnienie kontaktów i budowanie wzajemnych relacji. Potrzeba tym większa, gdyż w mijającym roku 2015 rodzina zawodowa BUJNOWICZTM powiększyła się o grono nowych nauczycieli, przede wszystkim z Technikum Akademii Artystycznej.

Uroczystość rozpoczął spiritus movens Grupy BUJNOWICZTM – Pan Marcin Bujnowicz, który krótko podsumował mijający rok 2015. Mówił m.in. o dokonanych zmianach organizacyjnych i powstaniu Grupy BUJNOWICZTM złożonej z pięciu podmiotów, w ramach których działają domeny działalności. Wspomniał o uruchomieniu nowej strony internetowej www.bujnowicz.pl autorstwa Łukasza Garygi, a także o rozpoczęciu nowego programu Orkiestra Marszowa pod dowództwem instruktora, starszego sierżanta Bartłomieja Królikowskiego. Na zakończenie wystąpienia podziękował zebranym, jak również nieobecnym, którzy z różnych powodów nie mogli uczestniczyć w spotkaniu - za zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków.

Następnie przeszliśmy do wręczenia nagród i wyróżnień indywidualnych, które w mijającym półroczu otrzymali (wg nagród w kolejności alfabetycznej):

Wyróżnienie i tytuł „Pracowita mrówka”:

 1. Dąbrowa Anna [TeAA] za systematyczność, punktualność, zaangażowanie i zorganizowanie.
 2. Majcher Majecher [PA] za prowadzone dzienniki lekcyjne i przygotowanie do zajęć.
 3. Pach Barbara [PA] za prowadzone dzienniki lekcyjne i przygotowanie do zajęć.
 4. Płonka Piotr [TeAA] za systematyczność, punktualność, zaangażowanie i zorganizowanie.
 5. Trzepierczyńska Agata [PA] za prowadzone dzienniki lekcyjne i przygotowanie do zajęć.
 6. Woźniak-Pacan Teresa [PA] za prowadzone dzienniki lekcyjne i przygotowanie do zajęć.
 7. Żeromska Anna [PA] za prowadzone dzienniki lekcyjne i przygotowanie do zajęć.

Wyróżnienie i tytuł „Wschodząca gwiazda”:

 1. Cieślak Szczepan [PA] za przejęcia grup nauczania i pogodzenie studiów z pracą w dwóch zakładach pracy.
 2. Królikowski Bartłomiej [PA/Te] za rozpoczęcie programu „orkiestra marszowa”.

 

Wyróżnienie i tytuł „Najwszechstronniejszy personel” (przyznany po raz pierwszy):

 1. Trzepierczyńska Agata za pracę na rzecz wszystkich podmiotów Grupy BUJNOWICZTM: Placówka Artystyczna, Technikum, BUJNOWICZ Konsorcjum).

 

Wyróżnienie i tytuł „Nauczyciel / osobowość roku” (przyznany po raz pierwszy):

 1. Płonka Piotr [TeAA] za wzorową pracę z młodzieżą i stały ich rozwój.

 

Wyróżnienie i tytuł „Pracownik półrocza

 1. Bujnowicz Marcela [PA] za przejęcie zarządzania Szkołą Muzyczną YAMAHA i sprawny proces przepisywania umów.
 2. Tambor-Bobakowska Elżbieta [Te] za uruchomienie Technikum Akademii Artystycznej, w szczególności za rekrutację i selekcję nauczycieli.  

 

W mijającym półroczu nie przyznano nagrody „Pracownik-Pracownika” za polecenie nowej osoby do pracy w naszej organizacji.

Po wręczeniu nagród zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie, czyli świąteczną fotografię przy choince, na której wisiały bombki ręcznie zrobione przez nas i naszych uczniów ze Szkoły Muzycznej YAMAHA w Katowicach.  

Po części oficjalnej przystąpiliśmy do uroczystej kolacji. Była to okazja do pobycia ze sobą i porozmawiania.

W trakcie posiłku odwiedził nas niespodziewany gość, Święty Mikołaj, który przygotował dla nas kilka zadań i zagadek. Za uczestnictwo w poszczególnych konkurencjach mogliśmy zdobyć słodkie niespodzianki. W realizacji zabaw pomagała Mikołajowi przekorna Śnieżynka Agata Trzepierczyńska. Wizyta Świętego Mikołaja pozwoliła nam powrócić do czasów dzieciństwa. Niektórzy z nas, aby upamiętnić to wydarzenie, robili sobie z Mikołajem sweetficie. Na zakończenie Święty Mikołaj wręczył grzecznemu personelowi, czyli wszystkim zebranym bombonierki z osobistymi dedykacjami od spiritus movens.

Myślicie, że to koniec atrakcji? Nie. Rozpoczęliśmy wręczanie sobie nawzajem drobnych upominków, czyli dana osoba innej osobie, którą wcześniej wylosowała. Śmiechu i radości było co niemiara. Jak podczas całego świątecznego spotkania, które – nie wiadomo kiedy – szybko dobiegło końca. Niestety. To była wspaniała okazja do relaksu; możliwość spędzenia kilku godzin daleko od stresujących, świątecznych przygotowań.  

Na zakończenie naszego spotkania Pan Marcin Bujnowicz skierował życzenia świąteczno-noworoczne dla obecnych, ich rodzin, jak również nieobecnych. I pożegnał się z nami na czas przerwy w pracy. Do zobaczenia w przyszłym roku.

© 1997-2016 Grupa BUJNOWICZ.
Żadna część jak i całość utworów umieszczonych na witrynie nie może być powielana i rozpowszechniana w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny, mechaniczny lub inny), na jakimkolwiek polu eksploatacji i w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczeniem w Internecie - bez pisemnej zgody Grupy BUJNOWICZ. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Grupy BUJNOWICZ lub autorów jest zabronione i stanowi naruszenie prawa.

Close
Close

Projekt i wykonanie: NetVISTOR.