Wyjazd integracyjno – szkoleniowy z rodzinami

Wyjazd integracyjno – szkoleniowy z rodzinami

To już kolejne spotkanie pracowników BUJNOWICZ Konsorcjum. Było ono jednak wyjątkowe, ponieważ zaprosiliśmy do udziału również naszych najbliższych. Dopisała nam fantastyczna pogoda, dzięki czemu mogliśmy spędzić dużo czasu pod gołym niebem otoczeni wspaniałym górskim krajobrazem. Gościliśmy w bardzo rodzinnym i uroczym ośrodku wypoczynkowym Betania w Bielsku – Białej Wapnienicy. Do południa odbywały się ciekawe szkolenia, które pozwoliły nam dokładniej przyjrzeć się naszej firmie.  Z kolei po południu spędzaliśmy czas wspólnie na rodzinnych grach i zabawach. Co wytrwalszym z nas udało się także dotrzeć do uroczego miejsca – zapory. Gratulujemy, gdyż podejście nie było łatwe.

Uwieńczeniem naszego wyjazdu było stworzenie BUJNOWICZ PARKU – makiety przedstawiającej naszą firmę. Zapraszamy do obejrzenia Fotorelacji.

© 1997-2016 Grupa BUJNOWICZ.
Żadna część jak i całość utworów umieszczonych na witrynie nie może być powielana i rozpowszechniana w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny, mechaniczny lub inny), na jakimkolwiek polu eksploatacji i w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczeniem w Internecie - bez pisemnej zgody Grupy BUJNOWICZ. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Grupy BUJNOWICZ lub autorów jest zabronione i stanowi naruszenie prawa.

Close
Close

Projekt i wykonanie: NetVISTOR.